• Śmierć bliskiej osoby wiąże się zwykle z traumą i cierpieniem. Pomimo bólu, jaki nam towarzyszy, musimy zadbać o godny pochówek. Wybierzmy zakład pogrzebowy, który będzie odpowiadał naszym potrzebom, organizacyjnym i finansowym. Firm nie brakuje, wystarczy dobrze się rozejrzeć, poznać opinie osób, które w ostatnim czasie żegnały koś bliskiego. 

  • Pogrzeb to ostatnia ceremonia, która pozwala pożegnać się ze zmarłą osobą i oddać jej należną cześć. Z tego powodu, uroczystość powinna charakteryzować się powagą i wyjątkowością. Bez względu na charakter pogrzebu, niezbędne jest przygotowanie odpowiedniej oprawy, która pozwoli na godne upamiętnienie osoby zmarłej. Ceremonie świeckie i wyznaniowe mogą różnić się od siebie, jednak niektóre elementy oprawy pogrzebowej są wspólne.

  • Śmierć bliskiej osoby jest niezwykle ciężkim przeżyciem dla wielu z nas. Często wiąże się to z dniami przepełnionymi smutkiem i tęsknotą za zmarłym. Jednak nie możemy zapominać, że po stracie bliskiego musimy zająć się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, które umożliwią nam właściwe pożegnanie zmarłej osoby. Rodzina zmarłego musi wypełnić szereg formalności, jednak każda z nich ma bardzo duże znaczenie, dlatego też nie możemy zapomnieć o żadnej z nich.

  • Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromnym ciosem dla rodziny. Będąc w żałobie, musi ona zająć się organizacją ostatniego pożegnania. Formalności do załatwienia jest sporo, a sprawa jeszcze bardziej komplikuje się, jeśli zgon nastąpił za granicą i ciało trzeba sprowadzić do Polski. Jak wygląda taka procedura krok po kroku?

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745