Nagrobki i pomniki

Do zadań naszego zakładu należy także wykonywanie pomników, nagrobków i grobowców. Nasi pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej, chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego pomnika. Proponujemy duży wybór wzorów i unikatowe projekty. Staramy się spełnić każde życzenie zamawiającego nagrobek i dbamy o detale. Jesteśmy przekonani, że dobre wykonanie pomnika wiąże się z dopracowaniem szczegółów, dlatego uważnie realizujemy powierzone nam zadania. Dbamy o terminowość, szybkość realizacji i rzetelność pracy. Oferujemy także bezpłatne pomiary.

Jak wybrać odpowiedni nagrobek?

Przy wyborze odpowiedniego pomnika należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Nie na wszystkie z nich ma się wpływ, warto jednak się nimi zainteresować jeszcze przed kontaktem z firmą kamieniarską. Ułatwi to współpracę i przyspieszy proces powstawania nagrobka. Warto zastanowić się nad:

  • rozmiarem (pojedynczy lub podwójny) nagrobka, który często uzależniony jest od wielkości wykupionego na cmentarzu miejsca oraz rodzaju pochówku –trumiennego lub kremacji
  • rodzajem materiału – do wyboru jest m.in. granit, marmur lub piaskowiec
  • napisami i sposobem wykonania liter (piaskowanie, kucie lub nawiercanie)
  • kolorem
  • ceną.

Rozważenie powyższych opcji przed skontaktowaniem się z kamieniarzem z pewnością pozwoli Państwu na postawienie pomnika, który odpowiada Waszym oczekiwaniom.

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745