Pogrzeby wyznaniowe i świeckie

Organizujemy zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i ceremonie świeckie. Przygotowujemy uroczystości związane nie tylko z obrządkiem katolickim i prawosławnym – dostosujemy się do Państwa oczekiwań i pomożemy godnie pochować bliską osobę bez względu na deklarowaną religię lub jej brak. Wiemy, jak ważne jest ostatnie pożegnanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ostatnią wolę zmarłego oraz życzenia rodziny i bliskich. Zależy nam na tym, by każda ceremonia pogrzebowa była dostojna i pełna godności. Wspólnie z Państwem ustalimy najmniejsze szczegóły dotyczące pogrzebu oraz doradzimy przy wyborze trumny lub urny. Pragniemy, by doświadczenie śmierci bliskiej osoby było jak najmniej stresujące, dlatego zajmujemy się formalnościami. Naszą misją jest niesienie pomocy rodzinie i przyjaciołom zmarłego tak, by pogrzeb był spokojnym pożegnaniem pełnym zadumy i refleksji.

Obsługa ceremoni

Przykładamy wielką uwagę by nadać ceremonii piękną i wzruszającą oprawę. Orkiestra dęta, to Śląski, bardzo charakterystyczny element tradycji naszego regionu, wzbogacający swą grą każdą ceremonię pogrzebową. Dysponujemy również profesjonalnym trębaczem, który tworzy uroczysty nastrój ceremonii. Oferujemy również udział organisty w kaplicy pogrzebowej.

Kompozycje kwiatowe

Kwiaty zamiast słów - zastępują one często emocje, których nie umiemy lub też boimy się wprost wyrazić. Symbolizując miłość, przyjaźń, pamięć i tęsknotę. Pomożemy Państwu dobrać najbardziej odpowiednią dekorację na trumnę lub urnę.

Przewóz zwłok na terenie kraju

Całodobowo przewozimy zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc zgonu. Transport zwłok wykonujemy wyłącznie samochodami spełniającymi wymagania techniczne i sanitarne, w sposób zapewniający poszanowanie dla osób zmarłych:

  • Jeśli śmierć nastąpiła w domu, należy wezwać lekarza, który stwierdzi zgon i wypisze kartę informacyjną. Następnie przyjmujemy od Państwa telefoniczne wezwanie i jak najszybciej wysyłamy karawan, bez względu na porę dnia lub nocy.
  • Jeśli zgon nastąpił w szpitalu, wystarczy zadzwonić do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów odbioru osoby zmarłej. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Jeśli ciało osoby zmarłej zostało zabezpieczone przez prokuraturę i dyżurny karawan zabrał je z miejsca zdarzenia, wówczas mogą Państwo zwrócić się do nas.  Przygotujemy wszystkie dokumenty niezbędne do organizacji pogrzebu.

Trumny

W sprzedaży posiadamy ponad 30 modeli trumien wykonanych z różnych gatunków drewna takich jak dąb, sosna, jesion lub olcha. Specjalne lakiery i nowoczesne techniki lakiernicze pozwalają na uzyskanie różnych kolorów od naturalnego drewna po odcienie brązu, oliwki, wiśni, mahoniu - od matu do lśniących na wysoki połysk.

Urny

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć urny i relikwiarze wykonane z metalu, granitu, porcelany, drewna i mosiądzu. Szeroki asortyment pozwoli Państwu na dokonanie najlepszego wyboru.

Nagrobki i pomniki

Do zadań naszego zakładu należy także wykonywanie pomników, nagrobków i grobowców. Nasi pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej, chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego pomnika. Proponujemy duży wybór wzorów i unikatowe projekty. Staramy się spełnić każde życzenie zamawiającego nagrobek i dbamy o detale. Jesteśmy przekonani, że dobre wykonanie pomnika wiąże się z dopracowaniem szczegółów, dlatego uważnie realizujemy powierzone nam zadania. Dbamy o terminowość, szybkość realizacji i rzetelność pracy. Oferujemy także bezpłatne pomiary.

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745