Wypłata zasiłków ZUS

Wypłata zasiłku pogrzebowego ZUS na miejscu pozwala na stworzenie dogodnych warunków osobom zlecającym nam organizację tego trudnego dla nich dnia. Rozliczenie następuje gotówką przed pogrzebem. Nie pobieramy żadnych prowizji, a kwota zasiłku jest taka sama jak w przypadku osobistego stawiennictwa w ZUS.

Pogrzeby wyznaniowe i świeckie

Organizujemy zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i ceremonie świeckie. Przygotowujemy uroczystości związane nie tylko z obrządkiem katolickim i prawosławnym – dostosujemy się do Państwa oczekiwań i pomożemy godnie pochować bliską osobę bez względu na deklarowaną religię lub jej brak. Wiemy, jak ważne jest ostatnie pożegnanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ostatnią wolę zmarłego oraz życzenia rodziny i bliskich. Zależy nam na tym, by każda ceremonia pogrzebowa była dostojna i pełna godności. Wspólnie z Państwem ustalimy najmniejsze szczegóły dotyczące pogrzebu oraz doradzimy przy wyborze trumny lub urny. Pragniemy, by doświadczenie śmierci bliskiej osoby było jak najmniej stresujące, dlatego zajmujemy się formalnościami. Naszą misją jest niesienie pomocy rodzinie i przyjaciołom zmarłego tak, by pogrzeb był spokojnym pożegnaniem pełnym zadumy i refleksji.

Obsługa ceremoni

Przykładamy wielką uwagę by nadać ceremonii piękną i wzruszającą oprawę. Orkiestra dęta, to Śląski, bardzo charakterystyczny element tradycji naszego regionu, wzbogacający swą grą każdą ceremonię pogrzebową. Dysponujemy również profesjonalnym trębaczem, który tworzy uroczysty nastrój ceremonii. Oferujemy również udział organisty w kaplicy pogrzebowej.

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745