Kompozycje kwiatowe

Kwiaty zamiast słów - zastępują one często emocje, których nie umiemy lub też boimy się wprost wyrazić. Symbolizując miłość, przyjaźń, pamięć i tęsknotę. Pomożemy Państwu dobrać najbardziej odpowiednią dekorację na trumnę lub urnę.

Przewóz zwłok na terenie kraju

Całodobowo przewozimy zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc zgonu. Transport zwłok wykonujemy wyłącznie samochodami spełniającymi wymagania techniczne i sanitarne, w sposób zapewniający poszanowanie dla osób zmarłych:

  • Jeśli śmierć nastąpiła w domu, należy wezwać lekarza, który stwierdzi zgon i wypisze kartę informacyjną. Następnie przyjmujemy od Państwa telefoniczne wezwanie i jak najszybciej wysyłamy karawan, bez względu na porę dnia lub nocy.
  • Jeśli zgon nastąpił w szpitalu, wystarczy zadzwonić do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów odbioru osoby zmarłej. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Jeśli ciało osoby zmarłej zostało zabezpieczone przez prokuraturę i dyżurny karawan zabrał je z miejsca zdarzenia, wówczas mogą Państwo zwrócić się do nas.  Przygotujemy wszystkie dokumenty niezbędne do organizacji pogrzebu.

Trumny

W sprzedaży posiadamy ponad 30 modeli trumien wykonanych z różnych gatunków drewna takich jak dąb, sosna, jesion lub olcha. Specjalne lakiery i nowoczesne techniki lakiernicze pozwalają na uzyskanie różnych kolorów od naturalnego drewna po odcienie brązu, oliwki, wiśni, mahoniu - od matu do lśniących na wysoki połysk.

Urny

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć urny i relikwiarze wykonane z metalu, granitu, porcelany, drewna i mosiądzu. Szeroki asortyment pozwoli Państwu na dokonanie najlepszego wyboru.

Nagrobki i pomniki

Do zadań naszego zakładu należy także wykonywanie pomników, nagrobków i grobowców. Nasi pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej, chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego pomnika. Proponujemy duży wybór wzorów i unikatowe projekty. Staramy się spełnić każde życzenie zamawiającego nagrobek i dbamy o detale. Jesteśmy przekonani, że dobre wykonanie pomnika wiąże się z dopracowaniem szczegółów, dlatego uważnie realizujemy powierzone nam zadania. Dbamy o terminowość, szybkość realizacji i rzetelność pracy. Oferujemy także bezpłatne pomiary.

Usługi prosektoryjne

Poza ubraniem osoby zmarłej, ciało wymaga odpowiedniej kosmetyki - mycia, golenia, uczesania, jak również w razie potrzeby wykonania maskowania pośmiertnych zmian lub uszkodzeń powstałych w chwili śmierci. Na życzenie Rodziny wykonujemy tanatopraksję, czyli balsamowanie ciała.

Ekshumacje

Przyjmujemy zlecenia na transport zwłok przy ekshumacji zapewniając stosownie do potrzeb worek ekshumacyjny, skrzynkę ekshumacyjną lub trumnę.

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745