Przewóz zwłok na terenie kraju

Całodobowo przewozimy zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc zgonu. Transport zwłok wykonujemy wyłącznie samochodami spełniającymi wymagania techniczne i sanitarne, w sposób zapewniający poszanowanie dla osób zmarłych:

  • Jeśli śmierć nastąpiła w domu, należy wezwać lekarza, który stwierdzi zgon i wypisze kartę informacyjną. Następnie przyjmujemy od Państwa telefoniczne wezwanie i jak najszybciej wysyłamy karawan, bez względu na porę dnia lub nocy.
  • Jeśli zgon nastąpił w szpitalu, wystarczy zadzwonić do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów odbioru osoby zmarłej. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Jeśli ciało osoby zmarłej zostało zabezpieczone przez prokuraturę i dyżurny karawan zabrał je z miejsca zdarzenia, wówczas mogą Państwo zwrócić się do nas.  Przygotujemy wszystkie dokumenty niezbędne do organizacji pogrzebu.

Międzynarodowy transport zwłok

Przyjmujemy zlecenia na międzynarodowy transport zwłok. Przewozimy zmarłych z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę, załatwiając wszelkie formalności (zezwolenia, konsularne przepustki dla zwłok i prochów) w urzędach polskich i zagranicznych. W zakresie naszych kompetencji jest zajęcie się odprawą graniczną - celną i sanitarną. Wykonujemy konieczne czynności poprzedzające transport zwłok (ubieranie, mycie, kosmetyka, balsamacja ciała). Dysponujemy trumnami przewozowymi ze specjalnymi wkładami do transportu zmarłych na duże odległości. Odbieramy także trumny i urny z lotnisk.

Wszelkich informacji udzielamy całodobowo pod numerami telefonów 32 245 32 53 lub 504 799 745

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745