Witamy w firmie pogrzebowej "Lacrima" - Godne ostatnie pożegnanie. "Lacrima" jest wyrazem pochodzenia łacińskiego, co w polskim tłumaczeniu znaczy "Łza".

Firma Lacrima powstała w 2005 roku, jednak niesie za sobą doświadczenie i kilkuletnią znajomość branży pogrzebowej. Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów i uroczystości żałobnych. Szczególną uwagę poświęcamy jakości wykonywanych przez nas usług, dbając o rzetelność, sumienność i zapewnienie godnej ceremonii, zarówno osobom zmarłym jak i ich rodzinom. Wiemy, jak bolesna jest strata bliskiej osoby, dlatego staramy się spełniać wszystkie życzenia rodzin by, choć trochę ulżyć im w cierpieniu. W imieniu zleceniodawcy załatwiamy wszystkie związane z pogrzebem sprawy w urzędach i instytucjach.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym, odpowiedzialnym i solidnym zespołem pracowników, który w każdej chwili służy Państwu pomocą i radą. Zależy nam na tym, by każda ceremonia pogrzebowa była dostojna i pełna godności. Powierzając nam pieczę nad ostatnią drogą ukochanych bliskich, macie Państwo pewność, że ceremonia odbędzie się tak, jak sobie tego życzycie.

W podziękowaniu za obdarzenie nas zaufaniem ofiarujemy Msze św. w intencji naszych zmarłych w pierwszą rocznicę śmierci. Dodatkową formą podziękowania jest wręczenie tuż po pogrzebie Państwu specjalnie przygotowanych przez nas pamiątkowych obrazków z danymi osoby zmarłej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

© 2017 Firma Pogrzebowa Lacrima Aneta Sosinka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Firma Pogrzebowa Lacrima Sosinka Świętochłowice 504 799 745